Seren Serengil, Köpekleri Zehirlediğini Düşündüğü Cübbeli Ahmet Hoca’dan Şikayetçi Oldu

Acarkentte köpekleri zehirlenen Seren Serengil,  ‘Cüppeli Ahmet Hoca’ olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü’den şikayetçi oldu. Polis şikayet üzerine incelemelerde bulundu. Olayın gerçek olmadığı ortaya çıktı.

Yaptığı paylaşımlar, söylediği sözlerle ismini gündemde sık sık duyduğumuz Seren Serengil, uzun zamandır sokak hayvanları ile ilgili paylaşımları ile gündeme geliyor.

Konu sokak hayvanları olunca Serengil düşündüklerini söylemekten çekinmiyor. Hayvanları çok sevdiğini söyleyen Serengil, bu sevgisini her fırsatta dile getiriyor.

Serengil, sokak hayvanları ile ilgili sosyal medyada paylaşımlar yapıyor bazen de canlı yayında göz yaşlarını tutamıyor.

Bundan bir süre önce sokak hayvanlarının toplatılması gündeme gelince Serengil, sosyal medyadan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenmişti.

Seren Serengil’in yaşadığı Acarkent sitesinde yakın zamanda köpekleri zehirlendi. Serengil köpeklerin biri tarafından kasti olarak zehirlendiğini düşünüyor.

Serengil köpeklerini zehirleyen kişinin “Cübbeli Ahmet Hoca” olduğunu düşünerek Cübbeli Ahmet Hoca’dan şikayetçi oldu.

İsmailağa Cemaati’nin önde gelen isimlerinden olan Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, internette paylaştığı videolarda “Bahçede, ahırda, yaylada bunlar tamam ama evin içinde köpek besleyen eve melekler girmez.” demişti.

Serengil’in şikayeti üzerine olay yerine gelen polis araştırmalar sonucu olayın gerçek olmadığını ortaya çıkardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x