Kanal D’de yayınlanacak projede; Derya (Melisa Berberoğlu) ve Kartal’ın (Gökberk Demirci) nikâh günü gelip çatmıştır fakat Özer’in (Tayfun Erarslan) aldığı yangın haberiyle herkes dehşete kapılır.
Kötü haber
![](https://eskisehir-egitim-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/kotu-haber-v1trOhGA.jpg)
hayata renk katan site
Kanal D’de yayınlanacak projede; Derya (Melisa Berberoğlu) ve Kartal’ın (Gökberk Demirci) nikâh günü gelip çatmıştır fakat Özer’in (Tayfun Erarslan) aldığı yangın haberiyle herkes dehşete kapılır.